نرخ کرایه بنز و مازراتی برای شب عروسی

برای یک روز یا چند ساعت یکی از خاطره‌انگیزترین روزهای زندگی‌شان را به ثبت برسانند. این در حالی است که هزینه اجاره چنین خودروهایی نیز قابل توجه است.
به عنوان مثال قیمت اجاره خودروی بی‌ام و ایکس 6 و ایکس 3 در تهران ساعتی 250 هزار تومان و روزی دومیلیون و پانصد هزار تومان است.
 
قیمت اجاره بنز اس 500 ساعتی 400 هزار تومان و بی‌ام و کروک ساعتی 60 هزار تومان است.
 
البته برای کرایه خودرو بدون راننده سند مالکیت چند صد میلیونی و چک به میزان ارزش خودرو نیز گرو گذاشته می‌شود.
 
یک موسسه اجاره خودرو که مدعی است گران‌ترین خودرو‌ها را در اختیار دارد برای کرایه پورشه در یک روز مبلغ دو میلیون و 500 هزار تومان و بنز کروک ساعتی 350 تا 450 هزار تومان، لکسوس کروک ساعتی 500 هزار تومان و بنز اس 500 ساعتی 570 هزار تومان دریافت می‌کند.
 
ارزانترین خودرو‌ها نیز سوناتا و ماکسیما است که ساعتی 130 هزار تومان خرج برمی‌دارد. یک موسسه دیگر هم قیمت های عجیبی دارد. این موسسه برای کرایه خودرو پورشه کاین در یک روز مبلغ 5 میلیون تومان، خودروی بنز کروک روزی پنج میلیون و 500 هزار تومان و بی‌ام و ایکس 6 پنج میلیون و 500 هزار تومان دریافت می‌کند.
 
اجاره یک روز خودرو مازراتی برای 16 ساعت نیز 9 میلیون تومان و لیموزین نیز روزی 13 میلیون تومان است. جالب است بدانید ارزان‌ترین خوروی اجاره‌ای نیز پراید است که برای یک روز اجاره‌اش باید 200 هزار تومان پرداخت.
 
یک موسسه نیز برای کرایه کالسکه شامل 4 اسب سفید و یک کاروان حدود 7 میلیون تومان هزینه دریافت می‌کند. البته از آنجا که حرکت کالسکه داخل شهر ممنوع است تنها عروس و داماد می‌توانند در مقابل تالار و برای یک مسیر کوتاه برای عکسبرداری و فیلمبرداری از آن استفاده کنند.
 
بالن سواری عروس و داماد نیز ممنوعیت‌هایی دارد و فقط برای یک باشگاه در پایتخت مجوز بالن‌سواری صادر شده است که قیمت آن نیز برای یک ساعت 4 میلیون تومان است. جالب است بدانید هر اسکورت موتورسوار نیز400 هزار تومان و اسکورت با 80 کودک دوچرخه سوار حدود پنج میلیون و 200 هزار تومان هزینه دارد.

/ 0 نظر / 19 بازدید