تنها هواپیمای تشریفاتی خصوصی در ایران (+عکس)

 کشورهای همسایه نیز بهره مند می شوند.

این هواپیما فالکون 2000 دارای تجهیزات و امکانات لوکس و پیشرفته، 10 صندلی مسافری و از کابین مسافری با ارتفاع 88/1 ، عرض 34/2 و طول 45/9 متری برخوردار است.

کادر پرواز این هواپیما نیز شامل دو نفر خلبان، یک نفر مدیر فنی و یک نفر مهماندار است.

مصرف سوخت فالکون 2000 ساخت در مقایسه با هواپیماهای مشابه 51 تا 53 درصد کمتر است. این هواپیمای تشریفاتی دارای دو موتور توربوفن yentihw / ttap ساخت سال 2005 کاناداست که سرعت پرواز آن به 843 کیلومتر در ساعت می رسد. این هواپیما با 4000 مایل ( 6855 کیلومتر ) بیشترین برد پروازی را دارد.

همچنین علاوه بر سرو خوراکی ها و نوشیندنی های متنوع در این هواپیما، مسافران آن می توانند از امکانات دستگاه پخش فیلم و موسیقی استفاده کنند.

این هواپیما دارای صندلی های روکش چرمی، دو صندلی دوبل، صندلی های تکی روبروی هم و در قسمت عقب، کمدهای چوبی با فضای بسیار زیاد جهت نگهداری مدارک و اثاثیه است.

بر پایه این گزارش، شرکت هواپیمایی شاهین در آبان ماه 1389 با سرمایه گذاری بخش خصوصی فعالیت های خود را آغاز کرد و هدف از تاسیس آن توسعه ی خطوط پرواز داخلی و بین المللی با به کارگیری هواپیماهای ایرباس مدرن 320- A و falcon 2000 EX EASY است.

چه کسانی از فالکون تشریفاتی استفاده می کنند؟

سرمایه گذاران، تجار، مقامات و افراد با تمکن مالی مناسب می توانند از این پروازها استفاده کنند زیرا فالکون با در نظر گرفتن استانداردهای دقیق پروازی و انجام سرویس های فرودگاهی مناسب، شرایط مطلوبی را برای مسافر ان ایجاد می کند. به ویژه کسانی که می خواهند در یک یا چند روز تمام فعالیت های خود را با پروازی مطمئن و در زمانی دلخواه انجام دهند و مدیریت زمان برایشان بسیار مهم است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
/ 0 نظر / 40 بازدید