می فروشد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "مصطفی موسوی" مدیرکل شرکت (Overseas Link International) که یک شرکت املاک باسابقه بیش از 20 سال در لندن است، گفت: شرکت قطری "دیار" گران قیمت ترین ملک انگلستان را به قیمت هر فوت مربع، شش هزار لیره استرلینگ (معادل 9 هزار دلار) فروخت، اما با توجه به این که ملک، آپارتمانی مسکونی است نه زمین، به این ترتیب، رقم فوق بالاترین بهایی است که تاکنون در فروش املاک در تاریخ انگلستان ثبت شده است.
موسوی افزود: قیمت یک آپارتمان کوچک یک خوابه در ساختمان "هاید پارک 1" در منطقه "نایتس برگ"، پنج میلیون لیره استرلینگ است، این در حالی است که یک میلیاردر روسی، یکی از آپارتمان های بزرگ این ساختمان را به قیمت 132 میلیون لیره استرلینگ (معادل 200 میلیون دلار/ بیش از هفتصد میلیارد تومان) خریداری کرده است.
شرکت قطری "دیار" در سراسر قاره های اروپا و آمریکا، طرح های عظیمی را اداره می کند و فروش املاک این شرکت فقط به انگلستان محدود نمی شود، اما فعالیت های این شرکت در انگلستان به سبب حجم معاملاتی که در این کشور انجام می دهد و مشتریانی که جذب می کند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
/ 1 نظر / 13 بازدید
mj3a

سلام یه بازی بین المللی هست که میتونید اونجا کار کنید،ورزش کنید،بجنگید،مهاجرت کنید،نماینده مجلس بشید و رییس چمهور بشید!!!!!!!!!!! اسراییل و پاکستان دارن مناطق ایران رو میکرن و ایران داره تیکه تیکه میشه ایران به کمک شما احتیاج داره برای شروع به آدرس زیر برید: http://secura.e-sim.org/lan.77731/ با موزیلا برید بهتره (تمامی آدرس رو کپی کنید) ( توی لینک بالا وقتی به هر سطحی برسی 2 گلد بیشتر بهت میده ) سوالی دارین لینک وبلاگم هست بپرسین ‌ ‌‌