کشکول
کنال تلگرامی ما بنام بیندید =بیاندیشید +بخندید bindid@
صفحات وبلاگ
نویسنده: علی - یکشنبه ۱۸ فروردین ،۱۳٩٢
کد خبر: ۳۱۲۲۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۵

زنی با مراجعه به دادگاه خانواده طی درخواستی گفت: چون شوهرش بینی بزرگی دارد می خواهد مهریه اش را به اجرا بگذارد.

به گزارش خراسان، صبح دیروز زن جوانی به دادگاه خانواده شماره دو تهران رفت و خواسته عجیبی را مطرح کرد. او به قاضی شعبه ۲۶۸ گفت: چون شوهرش بینی بزرگی دارد می خواهد مهریه ۵۰۰سکه ای اش را به اجرا بگذارد.

این زن که فرخنده نام دارد، ادامه داد: من و شوهرم بابک ۵سال است


که با یکدیگر زندگی می کنیم. او مرد خوبی است. هیچ مشکلی با هم نداریم و تنها مشکل من با او ظاهر بینی اش است. از همان اولین باری که بابک را دیدم نسبت به بینی اش حساس شدم. با خودم گفتم بعد از مدتی او را وادار می کنم بینی اش را جراحی کند اما وقتی این موضوع را با بابک در میان گذاشتم به شدت مخالفت کرد و گفت از بینی اش راضی است و حاضر نیست آن را جراحی کند.


بعد از آن چند مرتبه دیگر هم به او اصرار کردم اما وقتی دیدم حرف هایم فایده ای ندارد به توصیه یکی از دوستانم تصمیم گرفتم مهریه ام را به اجرا بگذارم و شوهرم را به دادگاه خانواده بکشانم.

حالا یا او باید مهریه ۵۰۰سکه ای ام را بدهد یا این که حاضر شود بینی اش را جراحی کند.فرخنده ادامه داد: وقتی با شوهرم به مهمانی می روم به خاطر بینی بزرگش خجالت می کشم و در خیابان کمی با فاصله از او راه می روم. تنها راه ادامه زندگی مشترک ما جراحی بینی بابک است.

از آن جا که اظهارات این زن بیشتر شبیه یک شوخی به نظر می رسید، قاضی به گفت و گو با او پرداخت تا شاید از خواسته اش صرف نظر کند اما به خاطر پافشاری او مقرر شد همسرش به دادگاه احضار شود تا در جلسه دیگری به این پرونده رسیدگی شود.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :