کشکول
کنال تلگرامی ما بنام بیندید =بیاندیشید +بخندید bindid@
صفحات وبلاگ
نویسنده: علی - جمعه ٩ فروردین ،۱۳٩٢
در اکثر مواقع شهرت ، ثروت نیز با خود به همراه می آورد . تعطیلات افراد سرشناس معمولا در ویلاهایی استثنایی و زیبا سپری می شود .

به گزارش بولتن نیوز به نقل از نور نیوز؛

«جورج کلونی» بازیگر مطرح هالیوود معمولا تعطیلات


خود را در ویلایی تاریخی متعلق به قرن 18 واقع شده در شمال ایتالیا می گذراند. ارزش این ملک 40 میلیون دلار اعلام شد. 


 
«مایکل بلومبرگ»‌ شهردار نیویورک ویلایی 6 هزار فوت مربعی در برمودا دارد. وی در این منطقه اعیان نشین با «سیلویو برلوسکونی» همسایه است. 

 
«جان تراولتا» و «کلی پرستون» بازیگران هالیوودی در فلوریدا ویلایی مجلل دارند که حتی باند فرود اختصاصی برای فرود بویینگ 707 وی نیز در آن تعبیه شده است . در تصویر محل پارک کردن بویینگ مشخص است.  


«سلین دیون» خواننده کانادایی مالک یک ویلای 29 میلیون دلاری در لاس وگاس است. البته این تمام ماجرا نیست زیرا ویلای سلین دیون در یک جزیره کوچک واقع شده که متعلق به این خواننده است.  


«برد پیت» و «آنجلینا جولی» با 6 فرزند تعطیلات خود را در ویلایی 60 میلیون دلاری با 35 اتاق خواب می گذرانند. این ویلا در جنوب فرانسه واقع شده است.  


«نائومی کمپ بل»‌ مدل انگلیسی از نامزد بیلیارد روس تبار خود یک جزیره هدیه گرفت. ویلای وی با 25 اتاق خواب به شکل یک چشم اسب طراحی و ساخته شده است.  «جانی دپ» ترجیح می دهد تعطیلات را در هالیوود سپری نکند و به ویلای 2 میلیون دلاری خود در فرانسه برود.  


«اوپرا» مجری مطرح برنامه های تلویزیونی ویلای زیبا و ساده در هاوایی دارد و اغلب تعطیلات خود را در آنجا سپری می کند.  


«رومان ابراهیموویچ» مالک باشگاه چلسی ویلایی 200 هکتاری به ارزش 7 . 29 میلیون دلار در کلوریدا خریداری کرده است و فقط یک بار مهمانی شب سال نو را در این ویلای خاص و شیشه ای برگزار کرد. 

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :