کشکول
کنال تلگرامی ما بنام بیندید =بیاندیشید +بخندید bindid@
صفحات وبلاگ
نویسنده: علی - یکشنبه ٢٤ دی ،۱۳٩۱
کد خبر: 51168 زمان انتشار: 24 دی 1391 19:09:00
پاساژی که برندها را جمع کرده چه می فروشد؟
مشخص نیست این همه داد و قال از افزایش قیمت ها ، تورم ، بیکاری و ... از سوی کیست ؟

 

برخی انگار در این کشور و یا بهتر بگوییم در این دنیا زندگی نمی کنند ؛ چرا که در پاساژ های تاپ تهران به آنها "مشتریان خاص" می گویند.

 

به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران؛مرکز خرید 3 طبقه ای فعال در شمال شرقی تهران این روزها مشتریان خاص و پر و پا قرص خودش رو دارد ؛  از سیل برندهای معروف و محدود گرفته تا شهروند و امیر شکلات خودمون در این مرکز خرید پیدا


میشود ؛ از روسری های 30 هزار تومنی تا کفش های مردونه ی 300 هزار تومنی همه و همه اینجا حاضرند ؛ اما این بار نه صحبت از پوشاک است نه از خوراک .طبقه اول این مرکز خرید که چند سالی است پا گرفته و به نسبت مراکز خرید دیگر در شمال و غرب تهران از چینش اجناس و تجمیع برندها به صورت کامل تری بهره می برد ، میزبان برندی است که برای اولین بار موفق شده در ایران نمایندگی بگیرد .


ساعتی از کشوری سوئیس با نام "رادو" .این نمایندگی که در روز مشتریانش از عدد دو دست هم تجاوز نمی کند ، تنها 4 نوع از انواع ساعت های خود را به پشت ویترین آورده و مابقی را در داخل مغازه به متقاضیان ارائه می دهد .


این نمایندگی رادو در 4 مدل داخل ویترین خود دو مدل برای آقایان و دو مدل هم برای بانوان در نظر گرفته است .
مدل شاخص رادو برای آقایان که محصول سال 2012 نیز است به قیمت 470/000/000 میلیون ریال عرضه می شود .
اما جالب تر از آن مدل ارائه شده برای بانوان است که با رقم 999/000/000 ریال قیمت گذاری شده است ؛ عددی که برای ثروتمند ترین زن جهان هم بسیار زیاد است .
مرکز خرید فوق به دلیل تجمیع برندهای خاص و پر آوازه توانسته است مشتریان مارک پوش و ثابتی را برای خود دست و پا کند ، امری که بسیاری از پاساژداران در تهران به دنبال آن بودند ، اما به اندازه این مرکز در راستای آن به توفیق نرسیدند .
مطلب فوق عریضه ای نبود در راستای ثروت ستیزی و یا همچنین مدح تجمل گرایی ، بازار خبر تنها در صدد است تا با روایت تمامی زنجیره های اقتصادی کشور فضا را برای مدیران ، مسئولان ، تجار و مصرف کنندگان شفاف تر از قبل کند ؛ هر چند اگر قدرت خرید مردم در شرایط تورمی امروز در حد و حدود ساعت 100 میلیونی هم باشد این نیز برای ما بسی جای افتخار است و در غیر اینصورت برای مسئولان جای شرمساری .

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :